Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Ślub w zimie Natalia i Piotr
wedding_green_sposiamo_slub

Ślub w zimie Natalia i Piotr

Są ludzie których spotyka się w życiu i od początku wiadomo, że nie sposób im odmówić. Tak można powiedzieć o Natalii i Piotrze, naszej zimowej Parze Młodej.

 

Telefon Natalii to było czyste zaskoczenie, które spowodowane było czasem, w rozumieniu odległości oraz terminem ślubu. Kiedy padła informacji, iż ślub odbędzie się 31 grudnia nastąpiła walka samym z sobą w życiu Wedding Plannera. Przy tej okazji musimy bardzo podziękować naszym najbliższym za cierpliwość oraz wyrozumiałość. Nasza praca wymaga od nas wielu poświeceń, wszak terminy ślubu wypadają w urodziny naszych rodzin czy przyjaciół, weekendy zobowiązują do rezygnacji z wielu imprez, nie tylko rodzinnych. Przy tej okazji musimy bardzo podziękować za  zrozumienie. Trzeba bardzo lubić to co się robi, by być zdolnym do jej wykonywania z sercem na dłoni.

Noc Sylwestrowa jest jednym z tych dni, w którym chcemy być z najbliższymi. Gdybyście jednak poznali Natalię i Piotra wiedzielibyście, że warto było. Niespotykana pozytywna energia, która biła od pierwszego kontaktu i tak oto mamy efekt końcowy, który uwieczniony został przez najlepszej ekipie ŁAPACZY WSPOMNIEŃ,Magdo i Pawle, wielkie dzięki za przesympatyczny czas, który spędzić mogąłam w Waszym towarzystwie. Praca z Wami to była czysta przyjemność!

Sala została udekorowana przez pracownią florystyczną ESZEWERIA, a klimat został zachowany odpowiedni do miejsca i czasu. Sala Hotelu Łańcut udekorowana została delikatnie i elegancko. Białe kwiaty uzupełnione zostały o złote dodatki. Nie mogąo w tym dniu zabraknąć licznych świec na stołach.

Na gości czekał słodki kącik, ozdobiony błyszczącym złotym obrusem, na którym znajdowały się najsłodsze przekąski tego dnia. Wykonawcą stołu była PRACOWNIA CUKIERNICZA WYPIEKARNIA z Rzeszowa.

Nie obyło się bez atrakcji dla gości. Z racji tego wyjątkowego dnia, w którym odbywało się wesele, zabraknąć nie mogło pokazu pirotechnicznego oraz wypalenia przez gości zimnych ogni, które sprawiły im nie lada przyjemność, mimo zimna, jakie panowało na zewnątrz. Przy tej okazji również musimy podziękować przesympatycznej ekipie, która przygotowała dla nas pokaz pirotechniczny, za cudne życzenia noworoczne.

Sceneria ślubów zimowych jest nieoceniona, a praca dla cudownych ludzi jak Natalia i Piotra nie zważa na czas i miejsce, w którym wykonujemy swoją pracę. Natalio, dla Ciebie specjalne podziękowanie za ogarnięcie całych przygotowań, byłam pod olbrzymim wrażeniem Twoich notatek, nawet tych oddanych w ostatnie dni, gdy przekazywaliście złośliwość rzeczy martwych. Samych cudownych chwil na nowej drodze życia od SPOSIAMO !

ślub_wesele_podkarpacie

ślub_wesele_podkarpacie

 

ślub_wesele_podkarpacie

 

 

 

 

ślub_wesele_podkarpacie

Projekt i aranżacja dekoracji: ESZEWERIA

Zdjęcia: ŁAPACZE WSPOMNIEŃ, Magda i Paweł

Wesele odbyło się w HOTELU ŁAŃCUT

Przygotowania HOTEL SOKÓŁ

Słodki stół WYPIEKARNIA PRACOWNIA CUKIERNICZA

Koordynacja SPOSIAMO