Zimowy ślub pełen miłości.

Zimowy ślub pełen miłości.

28 marca 2018 AKTUALNOŚCI,REALIZACJE

Są ludzie których spotyka się w życiu i od początku wiadomo, że nie sposób im odmówić. Tak można powiedzieć o Natalii i Piotrze, naszej zimowej Parze Młodej . 

 

Telefon Natalii to było czyste zaskoczenie, które spowodowane  było czasem, w rozumieniu odległości oraz terminem ślubu. Kiedy padła informacji, iż ślub odbędzie się 31 grudnia … nastąpiła walka samym z sobą w życiu Wedding Plannera. Przy tej okazji musimy bardzo podziękować naszym najbliższym za cierpliwość oraz wyrozumiałość. Nasza praca wymaga od nas wielu poświeceń, wszak terminu ślubu wypadają w urodziny naszych rodzin czy przyjaciół, weekendy zobowiązują do rezygnacji z wielu imprez, nie tylko rodzinnych. Przy tej okazji musimy bardzo podziękować za  zrozumienie. Trzeba bardzo lubić to co się robi, by być zdolnym do tej pracy. 

Noc Sylwestrowa jest jednym z tych dni, w którym chcemy być z najbliższymi. Gdybyście jednak poznali Natalię i Piotra wiedzielibyście, że warto było. Niespotykana pozytywna energia, która biła od pierwszego kontaktu i tak oto mamy efekt końcowy, który uwieczniony został przez genialną ekipę ŁAPACZY WSPOMNIEŃ, Magdo i Pawle, wielkie dzięki za przesympatyczny czas, które spędzić mogłam w Waszym towarzystwie. Praca z Wami to była czysta przyjemność.  

Sala została udekorowana przez pracownię florystyczną  ESZEWERIA, a klimat został zachowany odpowiedni do miejsca i czasu. Sala Hotelu Łańcut udekorowana została delikatnie i elegancko. Białe kwiaty uzupełnione zostały o złote dodatki. Nie mogło w tym dniu zabraknąć licznych świec na stołach.  

Na gości czekał słodki kącik, ozdobiony błyszczącym złotym obrusem, na którym znajdowały się najsłodsze przekąski tego dnia. Autorem stołu była PRACOWNIA CUKIERNICZA – WYPIEKARNIA z Rzeszowa.  

Nie obyło się bez atrakcji dla gości. Z racji dnia, którego odbywało się wesele, zabraknąć nie mogło pokazu pirotechnicznego oraz wypalenia przez gości zimnych ogni, które sprawiły im nie lada przyjemność, mimo zimna, jakie panowało na zewnątrz. Przy tej okazji również musimy podziękować przesympatycznej ekipie, która przygotowała dla nas pokaz pirotechniczny, za cudne życzenia noworoczne.  

Sceneria ślubów zimowych jest nieoceniona, a praca dla cudownych ludzi jak Natalia i Piotra nie zważa na czas i miejsce, w którym wykonujemy swoją pracę. Natalio, dla Ciebie specjalne podziękowanie za ogarnięcie całych przygotowań, byłam pod olbrzymim wrażeniem Twoich notatek, nawet tych oddanych w ostatnie dni, gdy przeżywaliście złośliwość rzeczy martwych 😉 Samych cudownych  chwil na nowej drodze życia od SPOSIAMO.  

 ślub_wesele_podkarpacie

ślub_wesele_podkarpacie

 

ślub_wesele_podkarpacie

 

 

 

 

ślub_wesele_podkarpacie

Projekt i aranżacja dekoracji: ESZEWERIA 

Zdjęcia: ŁAPACZE WSPOMNIEŃ, Magda i Paweł 

Wesele odbyło się w HOTELU ŁAŃCUT 

Przygotowania HOTEL SOKÓŁ 

Słodki stół – WYPIEKARNIA – PRACOWNIA CUKIERNICZA 

Koordynacja – SPOSIAMO  

 

 

Share it: