Facebook
Pinterest
Instagram
  •  PORADY EXPERTA   •  ZIMOWY ŚLUB CZYLI ŚLUB W GRUDNIU

ZIMOWY ŚLUB CZYLI ŚLUB W GRUDNIU

 

Wszyscy wiemy, że grudzień to magiczny czas. Dla Was może być wyjątkowy także poprzez organizację ślubu w grudniu. Zimowe przyjęcia są niezwykle wyj?????tkowe. Mog????? przynie?????????? wiele dodatkowych korzyści.

Zimowe śluby kr?????????????? my?????l????? wok????????nie????nych krajobraz????w. Nie mamy pewności, że planując zimowy ślub będziemy otoczeni bia?????ym puchem. I to przez mało przewidywaln????? pogod????? w Polsce zimowe śluby nie cieszą się zbyt du????????? popularnością.

Chcemy Was przekonać, że śluby zimowe są przepi?????kne i warto rozważyć je podczas ustalania daty ślub. Przysi?????ga zorganizowana w plenerze przy wiej?????cym wietrze czy też padaj?????cym ?????niegu może być r????wnie magiczna.

Przedstawimy Wam 5 argument????w, punktów być może ??? poka????????? Wam uroki zimowego ślubu

  1. Odmienno?????????? czyli dlaczego Wasz ślub zostanie zapami?????tany na długo

Większość organizowanych wesel odbywa się w sezonie wiosenno-letnim. Wybierając czas zimowy na zorganizowanie zimowego wesela na pewno będziecie się wyr????????nia?????. Terminy grudniowo – styczniowe mają stosunkowo niewielk????? popularno?????????? w por????wnaniu do okresu letniego. Czas ten jest odpowiedni dla odób, który lubią i?????????? pod pr?????d i chc????? stworzyć coś wyj?????tkowego.???  Na pewno długo pozostanie gościom we wspomnieniach. Wasze zimowe wesele przemy?????lne w sposób szczególny będzie jednym taki zorganizowanym w danym roku. Nie zostanie por????wnane do żadnego innego, organizowanego w lecie.

  1. Magia dekoracji

O tym, że zimowe dekoracje różnią się od tych przygotowywanych w ci?????gu lata nie trzeba nikomu mówią. Wyb????r kwiatów ich kolorystyka jest zupełnie odmienna. W zimie może pozwoli????? sobie na elementy dekoracyjne, na punktów w ci?????gu sezonu letniego nie mogliby?????my przygotować. Magi????? przyjęć.zimowych jest to, że gdy za oknem mamy mniej sprzyjaj?????ce warunki, możemy bardziej rozgrza????? atmosfer????? wewn?????trz. Zim????? możecie bawić się intensywnymi kolorami. Jeżeli organizujecie wesele w grudniu, możecie skorzysta????? z barw Bo????onarodzeniowych i wykorzysta????? intensywne czerwienie, zielenie i z?????ota. Nie b????jcie się wykorzystywa????? mocnych kolor????w, wszelkiego rodzaju granaty w po??????????czeniu ze srebrem lub z?????otem będą przepi?????knie wygl?????da?????. należy postawi????? na dodatkowe ciep?????e elementy w dekoracjach, takich jak przytulno?????????wiec. Ociepli????? sal????? możecie poprzez dekoracją ?????wiat?????em, ze względu na szybko zapadaj?????cy zmrok. Dekoracje te już podczas pierwszych chwil na Sali spełnią swoje zadanie i dodaj?????c uroku na Waszym zimowym weselu. Jeżeli uda?????oby się Wam znaleźć sal????? z kominkiem, będziecie mieli nieoceniony klimat w lokalu.

 

 

 

  1. Menu czyli czym zaskoczy????? Waszych gości

Zim????mia?????o możecie postawi????? na dania gor?????ce, po punktów goście będą na pewno chętnie si?????ga?????. Warto wykorzysta????? w menu produkty, punktów przypadają na sezon zimowy, będą to między innymi jab?????ko czy gruszka. Stawiajcie także na zupy, bo każdy z nas si?????ga po nie w ch?????odne dni. Co jest dodatkowym atutem, możecie zaskoczy????? swoich gości przygotowuj?????c grzane wino, kt???????? z nas pi????? grzane wino na weselu w leci ? Raczej nikt, a zima daje nam takie możliwości. Zapach przypraw korzennych na długo pozostanie we wspomnieniach Waszych gości. Możecie poprosię lokal o przygotowanie gor?????cej czekolady, co będzie dla dzieci nielada atrakcj?????.

 

  1. Atrakcje na zimowym weselu

Jeżeli aura będzie dla nas ?????askawa i za oknem będzie przepi?????kna bia?????a zima mamy szansą zaskoczy????? naszych gości atrakcjami zaplanowanych na naszym weselu. Kulig co prawda ryzykowny dla naszych pa????? punktów będą w szpilkach i cienkich sukienkach, ale na pewno kr????tkiej przeja????d????ce mało która odm????wi. Pokaz pirotechniczny czy też pokaz fireshow na tle zimowego krajobrazu nabior????? zupełnie innego znaczenia. Doskonale także sprawdzą się zimne ognie, punktów w bia?????ej scenerii dadzł nam przepi?????kne zdjścia, a nasi goście chociaż przez chwil????? wr????c????? do lat dzieci?????cych gdzie zimne ognie były jedynym ogniem, który rodzice pozwalali nam odpali?????.

??? 

  1. Stylizacja pary młodej oraz zimowa sesja

W zimie zw?????aszcza Panna M?????oda może raz w ????yciu poczuć się jak Kr????lowa ????niegu. Zimowa Panna M?????oda w sukni ślubnej może mieć jak w żadnej innej porze du????????? ilo?????????wiec?????cych dodatk????w, punktów w blasku ?????wiec będą niesamowicie się mieni?????y. Futra lub te Panny, punktów są mniej awangardowe skorzysta????? mogą z futrzanych bolerek sprawdzą się idealnie w zimowej stylizacji. Jeżeli będziecie mieć szcz?????ście, zimowa sceneria zrobi z Was prawdzie kr????lowe.

Zimowa sesja ślubna, jeżeli otaczaj?????ce nas miejsce nie obdarzy?????o nas puchem, możecie ze swoim fotografem wyruszy????? w jego poszukiwanie (wyjazd w g????ry). Przy zimowej sesji zadbajcie szczególnie o dodatki. Pomyślcie o tym wcześniej i zakupcie kolorowe koce, czapki, r?????kawiczki czy też nauszniki. Wszystkie te elementy możecie połączyć ze ślubną stylizacj?????. Mile sp?????dzony czas przy kominku w towarzystwie ciep?????ej herbaty będzie doskona?????ym zako?????czeniem organizacji wesela.

 

Organizacja ślubu w zimie, poza przyziemnymi korzyściami takimi jak finansowa, którą daje wiele lokali poprzez promocyjne stawki czy też wi?????kszy wybór usługodawców ślubnych. Utar?????o się, że sezon ślubny zaczyna się od kwietnia i ko?????czy w pa????dziernik. Pamiętajcie, że ślub w plenerze w zimie jest także możliwy i ma swój urok, punktówgo nie uda nam się powt????rzy????? letnią por?????.

 

Zdjścia: ???apacze Wspomnie?????, Piotr Littak,