Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Wrześniowe wesele w stylu Glamour

Wrześniowe wesele w stylu Glamour

Mówią, że niemożliwe nie istnieje? Radzą też, że aby było perfekcyjnie potrzeba czasu i cierpliwości, że najpiękniejsze wesela są te, które planujemy w dużym wyprzedzeniem. Otóż zgłaszam stanowczy sprzeciw i obalam wszelkie mity!

Wiosna tego roku była trudna. Zderzyliśmy się z inną rzeczywistością i musieliśmy szybko nauczyć się w niej żyć. Marcem tego roku rozdzwoniły się telefony, zaczęły się częstsze rozmowy przez wszelkiego rodzaju komunikatory. Pośród tych ciężkich telefonów zadzwoniła Agnieszka. Podczas gdy inne trudne rozmowy dotyczyły wstępnych planów aby zmienić datę, Agnieszka wraz  Konradem rozpoczęli swoje przygotowania do wrześniowego wesela i poprosili nas o pomoc.

 

6 miesięcy to cały okres planowania który przeszliśmy, aby ten ich wymarzony dzień stał się faktem. Nasze pierwsze spotkanie musiało się opóźnić ponieważ w całym kraju został ogłoszony LOCK DOWN. Szczegóły ustalaliśmy zdalnie. Agnieszka akceptowała wszelkie nasze rekomendacje, obdarzając nas sporym zaufaniem. My za to doskonale rozumiałyśmy ich potrzeby. Na przekór losu wesele Agnieszki & Konrada udało się zorganizować jako jedno z nielicznych w tym sezonie ślubnym. Do samego końca wisiała nad nami groźba jego przełożenia, ale na szczęście dobrnęliśmy do brzegu.

 

Nagrodą za cały trud włożony w przygotowania w tym zwariowanym czasie stała się cudowna uroczystość ślubu w plenerze. Dopisało nam wszystko, łącznie z wymarzoną pogodą. Biel, zło na tle zieleni. Było bosko ! Wesele tańcowało aż do białego rana, bo tak bawi się w Ostrowcu!

 

   

 

 

Hotel Magnat w Jacentowie

Zdjęcia : Studio Moments

Dekoracje: Kwiaciarnia Pokusa Edyta Zając Chruściel

Krzesła: Ewenta

Papeteria: Biały Kot Zaproszenia Ślubne

Słodki Stół: Cukiernia Ania

Barmani: Molekularna Akademia Barmańska

Oprawa Muzyczna: MS Cellist