USŁUGI

sposiamo organizacja ślubu lokalizacja

LOKALIZACJA

Zaproponujemy Wam najlepsze miejsca, lokalizacje czyli Zamki, Dworki, Hotele, Restauracje, ogrody, które spełniają Wasze oczekiwania. Zawsze proponujemy miejsca ze sprawdzoną dostępnością terminu. Sprawdzimy i przygotujemy wynegocjowaną umowę z jak najlepszymi warunkami dla Was, będziemy również prowadzić rozmowy z managerami dotyczących ustawienia sali, odpowiedniego menu, bufetów itp.

 MOTYW PRZEWODNI/ARANŻACJA KWIATOWA/SCENOGRAFIA ŚLUBNA

Po wyborze lokalu, kolejnym ważnym krokiem jest wybór motywu przewodniego Waszego ślubu. Pomagamy w znalezieniu i określeniu stylu ślubu ( rustykalny, elegancki, romantyczny, boho itp) Wspólnie wybieramy odpowiednią kolorystykę, temat przewodni sugerując się m.in sezonowością kwiatów czy owoców. Tworząc scenografię ślubu zwracamy uwagę na oświetlenie i aranżację lokalu, ogrodu i odpowiednich miejsc.

OPRAWA MUZYCZNA

Oprawa muzyczna ceremonii ślubnej to przede wszystkim profesjonalny Kwartet Smyczkowy, które swoim dźwiękiem nada magię i wzniosłość uroczystości.
Oprawa muzyczna przyjęcia weselnego czyli Zespół Muzyczny lub DJ to od nich zależy czy Wasi goście będą się świetnie bawić, dlatego muszą być najlepsi na rynku i z takimi tylko współpracuejmy i polecamy.

PAPATERIA /AKCESORIA

Dobrej jakości zaproszenia, karty menu, winietki, tablica i księga gości, wszelkiego typu ramki i akcesoria powinny podkreślić dodatkowo aranżację kwiatowo-dekoracyjną.
Każdy detal łącząc się tworzy całość w jedną elegancję i klasę.

TORT ŚLUBNY, SŁODKI BUFET

Tylko nieliczne cukiernie potrafią zrealizować torty artystyczne, oryginalne słodkie bufety- m.in. makaroni, cake pop, muffiny dekorowane, mini torciki itp.
Wszystko różnorodne, estetycznie podane i niezwykle smaczne.
Współpracujemy z artystami wyrobów cukierniczych.

FOTOGRAFIA

W dzisiejszych czasach fotografia jest tak popularnia,że każdym miejscu spotykamy się z róznymi zdjęciami, dlatego wybór najlepszego i profesjonalnego fotografa nie nalezy do najłatwiejszych.
Zdjęcia muszą ukazywać emocje, te najbardziej  ukryte i prawdziwe. Znamy oferty i możliwości fotografów na rynku dlatego polecamy najlepszych  i spełniających Wasze oczekiwania.

REPORTAŻ /TELEDYSK ŚLUBNY

Film ślubny musi być opowieścią, która zawiera historię dwojga ludzi. Towarzyszące im emocje podczac ceremonii i przyjęcia. Każdy moment jest ważny i nie da się go powtórzyć, dlatego współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi na rynku usługodawcami, których znamy i wiemy jak pracuja.

ATRAKCJE WESELNE

Doradzimy i zaproponujemy najlepsze i odpowiednie atrakcje, które będą na wysokim poziomie i zachwycą gości tak bardzo, że ślub i wesele będzie przez długi czas wspominane przez wszystkich.

KONSULTACJE ŚLUBNE

Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić Wam znalezienie i wybór odpowiednich usługodawców ślubnych. Ponadto, nasze pomysły i kreatywność pozwolą na wspólne opracowanie niepowtarzalnego charakteru uroczystości.
Podczas spotkania omówimy z Wami najważniejsze kwestie dotyczące organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.
Wspólnie stworzymy plan organizacji, co ułatwi Wam czuwanie nad całym przebiegiem samodzielnych przygotowań.
Zaproponujemy niebanalne rozwiązania i pomysły, aby urozmaicić ceremonię ślubu lub przyjęcia weselnego.
Podpowiemy, co zrobić, aby uroczystość była unikalna i jednocześnie wyjątkowa, tak by zachwyciła Waszych gości.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

W tym dniu bardzo łatwo, aby coś wydarzyło się problematycznego, dlatego świetnie dopracowany scenariusz przez agencję ślubną, poinformowanie o każdej zmianie wszystkich podwykonawców, ciągła współpraca i koordynacja tego dnia jest niesamowicie ważna.
Wybierając tę usługa Para Młoda może czuć się gościem na swoim przyjęciu i cieszyć się każda chwilą wraz z gośćmi, wiedząc że wszystko jest kontrolowane i koordynowane przez konsultantki ślubne.