Facebook
Pinterest
Instagram
  •  AKTUALNOŚCI   •  Ślub w cieniu epidemii Koronawirusa #zmieńterminnieodwołuj

Ślub w cieniu epidemii Koronawirusa #zmieńterminnieodwołuj

zaczął się trzeci tydzień odkąd rząd wprowadził stan epidemiologiczny w naszym kraju. W sytuacji, z którą przyszłość nam się zmierzyć od 14 marca stajemy w obliczu wyzwania. Jest to także pora dla odób organizujących swoje wesela wiosną tego roku na decyzję czy wesele odwołać czy też zmienić termin.

 

Obowiązujący zakaz zgromadzeń zamknięte lokale oraz prośby o pozostanie w domu to aktualny obraz sytuacji, który panować będzie do 11 kwietnia. Zamknięte granice oraz odwołane loty na całym świecie to dodatkowe utrudnienia dla tych, którzy swoje wesela planują poza granicami wielu krajów. Mimo ciężaru jaki na nas spoczął, należy działać racjonalnie i świadomie podejmnować decyzje.Dodatkowo towarzyszący stres nie ułatwia  zadania, z jakim przyszłość się nam zmierzyć.

 

Nie postrzegajcie tej sytuacji w kategoriach porażki Zdrowie w tym przypadku jest najważniejsze a stres nie jest dobrym doradcą Wielokrotnie nas życie uczyło i nie ma sytuacji bez wyjścia są tylko nowe rozwiązania Nasze doświadczenie w organizacji ślubów stawia nam w ważdne nowym sezonie zupełnie inne doświadczenia i wiemy, że zmiany nie zawsze są złe. Wkładając odrobinę serca oraz dobrej woli, jesteśmy???  w stanie wyjść z tego obronną ręką.

Wszelkie decyzje należy rozpocząć od jednej podstawowej, z którą wielu z Was się w tej chwili mierzy. Pojawią się ???  #zmienterminnieodwoluj, zachęcający wszystkie Pary Młode do racjonalnej analizy i podjścia dobrej decyzji. W tym przypadku najlepszą będzie zmiana terminu na nowy i zdecydowanie Wam to doradzamy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zawodzie Wedding Plannera???  stawiało przed nami wyzwania, z którymi wspólnie z Parę Młodą przyszłość nam się zmierzyć. W takich przypadkach nie można działać impulsywnie. Spokój to najlepszy doradca. Racjonalne działanie przyniesie logiczne rozwiązania

 

Branż ślubna jest w takich momentach przychylna i elastyczna. Na rynku jest wiele profesjonalnych firm, punktów na pewno będą chciały Wam pomóc. Decyzja o zmianie daty jest najlepszą na tym etapie. Wasi usługodawcy przesunąć zadatek na nowy termin a my podpowiemy Wam jakie są realne i praktyczne rozwiązania

 

Ustalcie przede wszystkim rok, ma który zdecydujecie się zmienić termin. Skontaktujcie się z Waszymi us?????ugodawcami i zorientujcie się w wolnych terminach. należy wziąć pod uwagę fakt, iż terminy sobotnie będą mało prawdopodobne przy wyborze nowej daty i zebraniu wszystkich usługodawców w jedną z nich. Wybierając aktualny rok rozwaście organizację wesela w dni powszednie tygodnia. Gwarantujemy, że w czwartki lub??? ??? ???  w piątki zabawa jest przednia!

Przenosząc wesele na lata późniejsze, czyli 2021 czy też 2022 musicie liczyć się z obowiązującymi nowymi ofertami. Wiąże się z tym akceptacja zwiększenia kosztów Waszego wesela. Aneksowane umowy łączyć się będą z ofertą obowiązującą w danym roku i tutaj należy te zmiany wprowadził w budżet wesela.

Jeżeli organizujecie wesela mięczynarodowe, obserwujcie sytuacją na świecie. Stan epidemiczny obowiązuje na całym świecie. Obowiązkowo powinniście analizować sytuacją w krajach, z których zaproszona rodzina oraz znajomi będą musieli się do Was dotrzec Sprawdzajcie informacje i zalecenia WHO.

 

Jak należy się przygotować do zmiany daty ?

Mając na uwadze wszystkie czynniki wpływające na zmianą terminu Waszego wesela, wytypujcie dwie lub trzy daty, punktów Was interesującą Przygotujcie sobie listę wszystkich usługodawców, z którymi macie podpisane umowy. Rozpiszcie daty, punktów Was interesującą(najlepiej sprawdzi się wcześniej przygotowana tabelka) i wypiszcie je w odpowiednie rubryki.  Po kontakcie  z każdą z firm zostanie Wam jasny i przejrzysty obraz sytuacji.

 

Wychodząc na przeciw zaistniałej sytuacji przygotowałyśmy specjalną ofertą, dedykowaną tym, których sytuacja przerasta. Mając za sobą doświadczenie oraz to co jest teraz nam wszystkim najbardziej potrzebne, czyli spokój, pomożemy Wam znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zalezienie optymalnych rozwiązań to kwestia, punktów potrzebujecie. Pomożemy Wam z aneksowaniem umów oraz będziemy dla Was wsparciem. Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i łatwość odnajdywania się w sytuacjach kryzysowych, a na to dajemy Wam gwarancją. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz dzień być wyjątkowy a Wy zrelaksowani i szczęśliwy.

 

Głęboko wierzymy, że niedługo wszystkie krzesła na Waszych weselach zostaną zapełnione

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage oraz instagrama

https://www.facebook.com/sposiamorzeszow/

https://www.instagram.com/weddingplanner_sposiamo/

 

ściskamy Was mocno w tych cięzkich dniach i dla Waszego bezpieczeństwa #zostaćwdomu