Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel w całym woj.podkarpackim, małopolskim. 

biuro@sposiamo.pl
+48 602 873 453  |  +48 609 343 349

Jesteśmy dla Was

Pn – Pt   9.00 – 17.00

W wyjątkowych  sytuacjach  kontaktujemy się poza tymi godzinami.

 

Facebook
Pinterest
Instagram
  •  AKTUALNOŚCI   •  Ślub w cieniu epidemii Koronawirusa #zmieńterminnieodwołuj

Ślub w cieniu epidemii Koronawirusa #zmieńterminnieodwołuj

Zaczął się trzeci tydzień odkąd Rząd wprowadził stan epidemiologiczny w naszym kraju. W sytuacji, z którą przyszło nam się zmierzyć od 14 marca stajemy w obliczu wyzwania. Jest to także pora dla osób organizujących swoje wesela wiosną tego roku na decyzję czy wesele odwołać czy też zmienić termin.

 

Obowiązujący zakaz zgromadzeń, zamknięte lokale oraz prośby o pozostanie w domu to aktualny obraz sytuacji, który panował będzie do 11 kwietnia. Zamknięte granice oraz odwołane loty na całym świecie to dodatkowe utrudnienia dla tych, którzy swoje wesela planują poza granicami wielu krajów. Mimo ciężaru jaki na nas spoczął, należy działać racjonalnie i świadomie podejmować decyzje.Dodatkowo towarzyszący stres nie ułatwia  zadania, z jakim przyszło się nam zmierzyć.

 

Nie postrzegajcie tej sytuacji w kategoriach porażki. Zdrowie w tym przypadku jest najważniejsze, a stres nie jest dobrym doradcą. Wielokrotnie nas życie uczyło i nie ma sytuacji bez wyjścia są tylko nowe rozwiązania. Nasze doświadczenie w organizacji ślubów stawia nam w każdym nowym sezonie zupełnie inne doświadczenia i wiemy, że zmiany nie zawsze są złe. Wkładając odrobinę serca oraz dobrej woli, jesteśmy  w stanie wyjść z tego obronną ręką.

Wszelkie decyzje należy rozpocząć od jednej podstawowej, z którą wielu z Was się w tej chwili mierzy. Pojawił się   #zmienterminnieodwoluj, zachęcający wszystkie Pary Młode do racjonalnej analizy i podjęcia dobrej decyzji. W tym przypadku najlepszą będzie zmiana terminu na nowy i zdecydowanie Wam to doradzamy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zawodzie Wedding Plannera  stawiało przed nami wyzwania, z którymi wspólnie z Parą Młodą przyszło nam się zmierzyć. W takich przypadkach nie można działać impulsywnie. Spokój to najlepszy doradca. Racjonalne działanie przyniesie logiczne rozwiązania.

 

Branża ślubna jest w takich momentach przychylna i elastyczna. Na rynku jest wiele profesjonalnych firm, które na pewno będą chciały Wam pomóc. Decyzja o zmianie daty jest najlepszą na tym etapie. Wasi usługodawcy przesunął zadatek na nowy termin a my podpowiemy Wam jakie są realne i praktyczne rozwiązania.

 

Ustalcie przede wszystkim rok, ma który zdecydujecie się zmienić termin. Skontaktujcie się z Waszymi usługodawcami i zorientujcie się w wolnych terminach. Należy wziąć pod uwagę fakt, iż terminy sobotnie będą mało prawdopodobne przy wyborze nowej daty i zebraniu wszystkich usługodawców w jedną z nich. Wybierając aktualny rok rozważcie organizację wesela w dni powszednie tygodnia. Gwarantujemy, że w czwartki lub    w piątki zabawa jest przednia!

Przenosząc wesele na lata późniejsze, czyli 2021 czy też 2022 musicie liczyć się z obowiązującymi nowymi ofertami. Wiąże się z tym akceptacja zwiększenia kosztów Waszego wesela. Aneksowane umowy łączyć się będą z ofertą obowiązującą w danym roku i tutaj należy te zmiany wprowadzić w budżet wesela.

Jeżeli organizujecie wesela międzynarodowe, obserwujcie sytuację na świecie. Stan epidemiczny obowiązuje na całym świecie. Obowiązkowo powinniście analizować sytuację w krajach, z których zaproszona rodzina oraz znajomi będą musieli się do Was dotrzeć. Sprawdzajcie informacje i zalecenia WHO.

 

Jak należy się przygotować do zmiany daty ?

Mając na uwadze wszystkie czynniki wpływające na zmianę terminu Waszego wesela, wytypujcie dwie lub trzy daty, które Was interesują. Przygotujcie sobie listę wszystkich usługodawców, z którymi macie podpisane umowy. Rozpiszcie daty, które Was interesują (najlepiej sprawdzi się wcześniej przygotowana tabelka) i wypiszcie je w odpowiednie rubryki.  Po kontakcie  z każdą z firm zostanie Wam jasny i przejrzysty obraz sytuacji.

 

Wychodząc na przeciw zaistniałej sytuacji przygotowałyśmy specjalną ofertę, dedykowaną tym, których sytuacja przerasta. Mając za sobą doświadczenie oraz to co jest teraz nam wszystkim najbardziej potrzebne, czyli spokój, pomożemy Wam znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zalezienie optymalnych rozwiązań to kwestia, której potrzebujecie. Pomożemy Wam z aneksowaniem umów oraz będziemy dla Was wsparciem. Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i łatwość odnajdywania się w sytuacjach kryzysowych, a na to dajemy Wam gwarancję. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz dzień był wyjątkowy a Wy zrelaksowani i szczęśliwi.

 

Głęboko wierzymy, że niedługo wszystkie krzesła na Waszych weselach zostaną zapełnione!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage oraz instagrama

https://www.facebook.com/sposiamorzeszow/

https://www.instagram.com/weddingplanner_sposiamo/

 

Ściskamy Was mocno w tych ciężkich dniach i dla Waszego bezpieczeństwa #zostańwdomu