Facebook
Pinterest
Instagram
  •  AKTUALNOŚCI   •  Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą
Ślub-plenerowy-w-ogrodzie-w-Kazimierzu-sposiamo

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

Najpiękniejsze miejsca na organizację ślubów to nasza specjalność

Tym razem team SPOSIAMO udał się do przepięknego Kazimierza nad Wisłą. Sam wjazd do Kazimierza Dolnego to już nie lada gratka, gdzie pracę łączy się z przyjemnością.

Przepiękny i urokliwy Kazimierzowski Rynek, przez który przejeżdżamy aby dotrzeć do miejsca ceremonii i wesela w Hotelu Kazimierzówka, znajdującego się na wzniesieniu nieopodal ruin Zamku i Góry Trzech Krzyży czyli głównych punktów, których nie da się pominąć zwiedzając Kazimierz.

Przemiła para, Olga i Maćka poznaliśmy ponad rok wcześniej. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i czasie by stworzyć kolejny fajny projekt. Po  konsultacjach przyszedł czas na wcielenie go w życie. Przede wszystkich zależało nam na przepięknych dekoracjach dlatego wybór padł na pracownią dekoratorską PASSJA FLORA w Lublina.  I tutaj nie zawiedliśmy się w ani jednym choćby małym elemencie. Pierwsze spotkanie zaowocowało nawiązaniem szybkiego wspólnego języka. Ania, właścicielka pracowni doskonale zrozumiała nasze potrzeby i efekt widać na zdjęciach.

Ceremonia ślubu zaplanowana została w hotelowym ogrodzie. Plan był inny, jednak wakacyjna pogoda płatała w tym sezonie nam nie figle, dlatego został szybko wcielony plan awaryjny. Ślub odbyła się w cudownej rustykalnej altanie, która ozdobiona została meblami w stylu rustykalnym.  Krzesła Państwa Młodych oraz stare odrestaurowane drzwi ozdobione zostały brzoskwiniowym tiulem wykorzystywanym przy sukniach ślubnych w salonie mody ślubnej i wieczorowej PARIS. Kompozycje kwiatowe znajdowały się na stole urzędnika oraz na górnej części drzwi i były kontynuacją dekoracji w Sali. Piękne bukiety na kandelabrach, na których królowały angielskie róże w kolorze brzoskwiniowym dekorowały nam stoły w restauracyjnej Sali. Na stołach znajdowały się także świece ozdobione materiałem jutowym oraz brzozowymi serduszkami, współgrającymi z papeterią ślubną. Dodatkowo na stole Państwa Młodych umieszczone zostały żarówki na sznurze, które odznaczały na Sali najważniejszy stół. Wisienką na torcie były napisy na drewnie z imiona Pary Młodej.

Delikatny rustykalny klimat w Sali Hotelu Kazimierzówka podkreślony został słodkim stołem, na którym znalazły się cudnie podane ciasta na plastrach drewna.
Na zewnątrz, na gości lubiących parkietowe szaleństwo czekał przygotowany namiot z podłoga do tańczenia, w których DJ puszczał muzyką do białego rana.
Oldze i Maćkowi dziękujemy za zaufanie i zaproszenie nas do cudownego Kazimierza nad Wisłą.

 

 

 

 

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

 

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

 

Ślub plenerowy w ogrodzie w Kazimierzu nad Wisłą

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i organizacja Sposiamo Wedding Planners

Miejsce: Hotel Kazimierzówka

Dekoracja : Passja Flora Pracownia Florystyczna

Papeteria : Decoris

Namiot: Rajt hale namiotowe

Drewniane dodatki : Corten Design

Inna nasza realiazacja: Kolorowy ślub rustykalny w Bieszczadach.