Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Ślub humanistyczny polsko-francuski w plenerze z weselem w stylu Boho
Ślub humanistyczny polsko-francuski

Ślub humanistyczny polsko-francuski w plenerze z weselem w stylu Boho

Uwielbiamy tworzyć nieszablonowe projekty. Każda realizacja to nowe wyzwanie i podjęłyśmy je  w przypadku Karoliny & Felixa. Już na pierwszym spotkaniu nie ukrywali czego oczekują od nas a my widziałyśmy, że będzie nietypowo.

Karolina & Felix chcieli ślub nieformalny, miał być  dla nich ceremonią wyjątkową z wyznaniem uczuć, szczerą, pełna miłości i symboliczną. Propozycja mogła być jedna, zorganizujemy ślub humanistyczny w wyjątkowej oprawie, powinien być w plenerze. Sukcesem okazało się zrozumienie oczekiwań i zaproponowanie dogodnej lokalizacji. Nie było to łatwe zadanie ponieważ na co dzień Karolina i Felix mieszkają we Francji. I tutaj dochodzimy do punktu, w którym praca na linii narzeczeni konsultant musi mieć silną nić porozumienia oraz zaufania, ponieważ to my musiałyśmy na odległość przekonać ich do wyboru miejsca, którego oni sami osobiście nie widzieli. Nie ułatwiał tego fakt, iż współpracę podjęliśmy jesienną porą i wszelkiego rodzaju zdjęcia zrobione osobiście nie miały silnego wsparcia. Wybraliśmy piękne  i klimatyczne  miejsce położone wśród zieleni. 

To co dla nas, Wedding Plannerów jest oczywiste, nie zawsze jest rozumiane przez nasze pary oraz pozostałe osoby związane ze środowiskiem ślubno-weselnym. Jest to druga ważna rzecz po wyborze Sali czyli dekoracje. Często na naszej drodze spotykamy negatywne opinie, dlaczego na ślubach wydaje się tyle na w kwiaty? Otóż dekoracje budują nam atmosferę i tworzą wyjątkową oprawę dla wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub oraz wesele. Jest tłem dla dziejących się wokół wydarzeń.

Po ustaleniu budżetu na dekoracje przeszliśmy do wyboru florystów.  Kolorowa czyli niezastąpiona przy nietypowych realizacjach Anna Smolińska – Wieczorkiewicz i jej team z Passja Flora. Poszłyśmy o krok dalej i zdecydowałyśmy, że wprowadzimy trochę nieszablonowych rozwiązań w lokalu.  Obrusy w kolorze beżu na okrągłych stołach i romantyczne kwiaty w postarzanych złotych kandelabrach to dla nas za mało. Na ceremonię humanistyczną oraz salę wypożyczyłyśmy krzesła w stylu boho. 

 

Ślub humanistyczny w plenerze.

Piękny ogród w wybranym lokalu na weselu stał się tłem dla ceremonii humanistycznej. Postarzane drzwi oraz sofa z dekoracjami kwiatowymi być piękną scenerią dla Pary Młodej. Krzesła boho na których zasiedli goście sprawiły, że na miejscu nie wiało nudą a dodały charakteru całej realizacji.

 

Po zaślubinach oraz życzeniach odbył się koktajl z oprawą muzyczną w stylu jezzowo –  bluesowym.  Goście do dyspozycji mieli szampana, napoje oraz podane zostały finger food. My natomiast mieliśmy czas aby na Sali rozłożyć krzesła, które poprzez dobrze rozplanowaną logistykę wniesione zostały do Sali. 

Była to jedna z cięższych pod względem logistycznym ( z młoda Parę wiedzieliśmy się tylko dwa razy) naszą realizacja, jednak efekt końcowy być bardzo zadowalający.

 

 

slub-boho-elementy-sposiamo

slub-w-plenerze

przygotowania-panna-mloda

goscie-weselni

dekoracje-boho-sala

 

Miejsce :Weranda Przyjęcia

Zdjęcia :Łapacze wspomnień

Dekoracje :Passja Flora

Organizacja oraz koordynacja SPOSIAMO Wedding Planners