Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel w całym woj.podkarpackim, małopolskim. 

biuro@sposiamo.pl
+48 602 873 453  |  +48 609 343 349

Jesteśmy dla Was

Pn – Pt   9.00 – 17.00

W wyjątkowych  sytuacjach  kontaktujemy się poza tymi godzinami.

 

Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Ślub humanistyczny polsko-francuski w plenerze z weselem w stylu Boho
Ślub humanistyczny polsko-francuski

Ślub humanistyczny polsko-francuski w plenerze z weselem w stylu Boho

Uwielbiamy tworzyć nieszablonowe projekty.  Łączymy ze sobą życzenia naszych Par i znajdujemy dla niech rozwiązania. Tak też było w przypadku Karoliny & Felixa. Już na pierwszym spotkaniu nie ukrywali czego oczekują od nas a my widziałyśmy, że będzie nietypowy. 

Karolina & Felix chcieli ślub nieformalny, miał być  dla nich ceremonią wyjątkową z wyznaniem uczuć, szczerą i symboliczną. Propozycja mogła być jedna, zorganizujemy ślub humanistyczny, żeby był w wyjątkowej oprawie, powinien być w plenerze, ale bez sztywnej ceremonii. Sukcesem okazało się zrozumienie oczekiwań i zaproponowanie dogodnej lokalizacji. Nie było to łatwe zadanie ponieważ na co dzień Karolina & Felix mieszkają we Francji. I tutaj dochodzimy do punktu, w którym praca na linii narzeczeni – konsultant musi mieć silną nić porozumienia oraz zaufania, ponieważ to my musiałyśmy na odległość przekonać ich do wyboru miejsca, którego osobiście nie widzieli na żywo. Nie ułatwił tego fakt, iż współprace podjęliśmy jesienną porą i wszelkiego rodzaju zdjęcia zrobione osobiście nie miały silnego poparcia. Udało się ! Znaleźliśmy nietypowe miejsce położone wokół lasów.  

To co dla nas, Wedding Planner-ów jest oczywiste, nie zawsze jest rozumiane przez nasze panny i panów młodych oraz pozostałe osoby związane ze środowiskiem ślubno -weselnym. Jest to druga ważna rzecz po wyborze Sali czyli dekoracje. Często na naszej drodze spotykamy negatywne opinie, dlaczego na ślubach wydaje się tyle na w kwiaty? Otóż dekoracje budują nam atmosferę i tworzą wyjątkową oprawę dla wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub oraz wesele. Jest tłem dla dziejących się wokół wydarzeń.  

Po ustaleniu budżetu na dekoracje przeszliśmy do wyboru florystów. Nie było łatwo, ponieważ Para Młoda nie dała nam sygnałów ani żadnych uwag co do dekoracji, dlatego miejsce samo przyniosło nam inspirację i wybór padł na Kolorową czyli niezastąpioną przy nietypowych realizacjach Annę Smolińską – Wieczorkiewicz i jej team z Passja Flora. Poszłyśmy o krok dalej i zdecydowałyśmy, że siłą dobrej woli odmienimy lokal. Obrusy w kolorze beżu na okrągłych stołach i romantyczne kwiaty w postarzanych złotych wazonach to dla nas za mało. Na ceremonię humanistyczną wypożyczyłyśmy krzesła w stylu boho dlatego pytanie było dlaczego by ich nie użyć również na Sali ? Nie było to łatwe zadanie ponieważ miejsce ceremonii oddalone było od Sali dość sporym kawałkiem, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i tak po ceremonii korzystając z kilkudziesięciu minut na życzenia sprawna ekipa z Ewenta wniosła krzesła na salę. To była właśnie ta kropka nad i.  

 

Ślub humanistyczny w plenerze. 

Piękny  ogród w wybranym lokalu na weselu stał się tłem dla ceremonii humanistycznej. Postarzane drzwi oraz sofa z dekoracjami kwiatowymi był piękną scenerią dla Pary Młodej. Krzesła boho na których zasiedli goście sprawiły, że na miejscu nie wiało nudą a dodały charakteru całej realizacji.  

 

Po zaślubinach oraz życzeniach odbył się koktajl z oprawą muzyczną w stylu jezzowo bluesowym.  Goście do dyspozycji mieli szampana, napoje oraz podane zostały finger food’y. My natomiast mieliśmy czas aby na Sali rozłożyć krzesła, które poprzez dobrze rozplanowaną logistykę wniesione zostały do Sali.  

Była to jedna z cięższych pod względem logistycznym ( z młoda Parą wiedzieliśmy się tylko dwa razy) nasza realizacja, jednak efekt końcowy był bardzo zadowalający co widać na fotorelacji.

 

 

slub-boho-elementy-sposiamo

slub-w-plenerze

przygotowania-panna-mloda

goscie-weselni

dekoracje-boho-sala

 

Miejsce : Weranda Przyjęcia 

Zdjęcia : Łapacze wspomnień  

Dekoracje : Passja Flora 

Organizacja oraz koordynacja SPOSIAMO Wedding Planners