Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel w całym woj.podkarpackim, małopolskim. 

biuro@sposiamo.pl
+48 602 873 453  |  +48 609 343 349

Jesteśmy dla Was

Pn – Pt   9.00 – 17.00

W wyjątkowych  sytuacjach  kontaktujemy się poza tymi godzinami.

 

Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Ślub cywilny w plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond
Ślub Cywilny w Plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Ślub cywilny w plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Śluby i wesela organizujemy z pasji, z zaangażowaniem oraz szczególną troską zwracając uwagę na nasze Pary, które podczas tych przygotowań są najważniejsze. Z wieloma z nich jesteśmy mocno emocjonalnie związane dlatego troska o każdy detal jest niezwykle ważna. Niejednokrotnie, poza te wszystkie aspekty, musimy wspiąć się na wyżyny możliwości aby móc zrobić wyjątkowy ślub dla wyjątkowych osób. Tak też było w przypadku Wioli i Tomka. O ile, Tomek, jak to w przypadku Panów Młodych  i tematu organizacji ślubu, zdał się na Wiolę czyli Pannę Młodą, tak też Wiola dokładnie wiedziała czego chce, jednak nie wiedziała, jak to opisać. Zrozumiałyśmy się po kilku chwilach rozmowy telefonicznej pewnego ranka. Wiola chciała czegoś wyjątkowego a ja w głowie miałam wyjątkowy pomysł. Nie było wielu propozycji, była jedna konkretna.  Miało być elegancko i miało być w plenerze. Wiola z Tomkiem dostali propozycję, aby ich ślub zorganizować na tarasie  hotelu Blue Diamond.  Miejsce wyjątkowe, dlatego nasz pomysł stał się pionierski. Idealne dla naszych narzeczonych. Miejsce zdecydowanie przez nich zaakceptowane.  

Do projektu ślubu na tarasie zostały zaproszone wyjątkowe osoby. Dwie Małgorzaty , przy czym jedna zrobiła nam wyjątkowe zdjęcia a  druga udekorowała taras oraz salę. Przewodnim kolorem była biel, szarość i srebro dlatego nie mogła na ślubnym tarasie zabraknąć srebrnych krzeseł Chiavari, które cieszą się nadal sporym zainteresowaniem. Panna Młoda w cudownej sukni z trenem, wyglądała jak modelka ze ślubnego magazynu.  

Wyjątkowa ceremonia na tarasie, podczas której polało się morze łez wzruszenia i szczęścia to jedna z naszych ulubionych realizacji, która bardzo ciepło wspominać będziemy jeszcze przez długi czas. 

Dziękujemy serdecznie załodze Blue Diamond Hotel Active SPA. Byliście bardzo pomocni i otwarci na nasze pomysły. Praca z Wami to sama przyjemność.  

 

Ślub Cywilny w Plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Suknia-Panna-Mloda Organizacja, koordynacja Sposiamo 

Miejsce: Hotel Blue Diamond

Wyposażenie pleneru Eventa 

Zdjęcia Owsiak Photo  

Dekoracje Brilansdecor  

Leave a reply