Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Ślub cywilny w plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond
Ślub Cywilny w Plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Ślub cywilny w plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Śluby i wesela organizujemy z pasji, z zaangażowaniem oraz szczególną troską zwracając szczególną uwagę na nasze Pary, które podczas tych przygotować są najważniejsze. Z wieloma z nich jesteśmy mocno emocjonalnie związane dlatego troska o każdy detal jest niezwykle istotna. Niejednokrotnie, poza te wszystkie aspekty, musimy wspiąć się na wyżyny możliwości aby móc zorganizować  wyjątkowy ślub, dla wyjątkowych osób. Tak też było w przypadku Wioli i Tomka. O ile, Tomek, jak to w przypadku Pana Młodego  i tematu organizacji ślubu, zdał się na narzeczoną, tak też Wiola dokładnie wiedziała czego chce. Z Wiolą zrozumiałyśmy się po kilku chwilach rozmowy telefonicznej pewnego ranka. Wiola chciała czegoś wyjątkowego i eleganckiego a ja w głowie miałam już gotowy pomysł. Nie było wielu propozycji, była jedna konkretna. Wiola z Tomkiem dostali propozycję, aby ich ślub zorganizować na tarasie  hotelu Blue Diamond. Miejsce wyjątkowe, dlatego nasz pomysł stał się pionierski. Idealne dla naszych narzeczonych. Miejsce zdecydowanie przez nich zaakceptowane po pierwszych przesłanych zdjęciach.

Do projektu ślubu na tarasie zostały zaproszone wyjątkowe osoby. Dwie Małgorzaty , przy czym jedna zrobiła nam piękne zdjęcia a druga Gosia  udekorowała taras oraz salę. Przewodnim kolorem była biel, szarość i srebro dlatego nie mogło na ślubnym tarasie zabraknąć srebrnych krzeseł Chiavari, które cieszą się  sporym zainteresowaniem. Nasz piękna Panna Młoda w cudownej sukni z trenem, wygądała jak modelka ze ślubnego magazynu.

Wyjątkowa ceremonia na tarasie, podczas której polało się morze łez wzruszenia oraz szczęścia to jedna z naszych ulubionych realizacji, którą będziemy ciepło wspominać jeszcze przez długi czas.

Dziękujemy serdecznie załodze Blue Diamond Hotel Active SPA. Byliście bardzo pomocni i otwarci na nasze pomysły. Praca z Wami to sama przyjemność.

Ślub Cywilny w Plenerze na tarasie Hotelu Blue Diamond

Suknia-Panna-Mloda Organizacja, koordynacja i pomysł Sposiamo

Miejsce: Hotel Blue Diamond

Wyposażenie pleneru Eventa

Zdjęcia Owsiak Photo

Dekoracje Brilansdecor

Leave a reply