Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel w całym woj.podkarpackim, małopolskim. 

biuro@sposiamo.pl
+48 602 873 453  |  +48 609 343 349

Jesteśmy dla Was

Pn – Pt   9.00 – 17.00

W wyjątkowych  sytuacjach  kontaktujemy się poza tymi godzinami.

 

Facebook
Pinterest
Instagram
  •  REALIZACJE   •  Rustykalnie w klimatycznym Dworku
bukiet-panna-mloda-sposiamo

Rustykalnie w klimatycznym Dworku

Aga i Bartosz na co dzień mieszkają na innym kontynencie. Organizacja ślubu i wesela podczas gdy poznajemy się na tydzień przed ślubem to nie lada wyzwanie. Oczywiście, mówiąc o poznanie na myśli mamy spotkanie osobiste. Podczas wszystkich ustaleń niezawodny komunikator skype oraz niezliczona ilość wysłanych e-maili był naszym wspólnym przewodnikiem na drodze przygotowań. Musieliśmy się dobrze zorganizować, bo jak wiadomo zmiana czasu nie pomaga. Agnieszko i Bartku, z góry dziękujemy, że potrafiliście bardzo wcześnie rano z kawą z ręce prowadzić z nami konstruktywną rozmowę.

Aga i Bartosz wymarzyli sobie rustykalny ślub  dopełnieniem marzeń miał być Dworek, który na nas zrobił niesamowite wrażenie od pierwszych chwil, gdy na wizji lokalnej go ujrzeliśmy. Dworek na co dzień jest częścią Międzynarodowego Szlaku Turystycznego „Śladami Aleksandra Fredry”, a dnia 11 sierpnia, był miejscem w którym mogliśmy przygotować przepiękne Rustykalne wesele.

Kwiaty w skrzyneczkach, wianki na żyrandolach, przepięknie udekorowany girlandą kominek i cudowne polne kwiaty, to finał naszej wspólnej wizji i możliwości tworzenia w niezwykle inspirującym miejscu jakim jest Dworek w Krościenku Wyżne. Każdy pobyt w nim przenosił nas myślami do czasów największej świetności Dworku. I nie sposób się nie zakochać w tym miejscu, będąc tam.

Cudowny fotoreportaż wykonała dla nas niezastąpiona Ewa z MCF STUDIO. Ewo, dla Ciebie szczególne brawa. Udało Ci się na każdym zdjęciu ująć styl i piękno miejsca oraz klimat, jaki stworzyliśmy Agnieszce i Bartkowi.  To dzięki Tobie wybór zdjęć do przygotowania relacji zajmuje nam aż tak długo czasu, nie sposób wybrać te najpiękniejsze.

Oglądajcie i podziwiajcie, Rustykalne wesele w Dworku Krościenko Wyżne, w roli głównej Aga i Bartosz.

Zobacz inne nasze realizacje w stylu rustykalnym.

ŚLUB RUSTYKALNY W STADNINIE KONI.
ŚLUB PLENEROWY W OGRODZIE W KAZIMIERZU NAD WISŁĄ
ŚLUB RUSTYKALNY Z GIPSÓWKĄ W WINNICY

 

*Wszystkie zdjęcia i treści na stronie należą do Agencji ślubnej SPOSIAMO Wedding Planners, wszelkie kopiowanie czy rozpowszechnianie jest zakazane i podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).