Facebook
Pinterest
Instagram
lisc1-80x80

Wedding Planners

Agencja Ślubna SPOSIAMO z Rzeszowa
marta-i-justyna-sposiamo-wedding-planners-poland
liscie-piwoni-100x100

Made With Love

Nasza pasja

Nasza praca jest naszą pasj?????.

liscie-piwoni3-100x100

Duet wedding planer????w

Konsultantki ślubne

Jestesmy duetem konsultantek ślubnych, organizujące stylowe i eleganckie śluby.

Wyr????????nienia

Agencja ślubna

Najbardziej wyr????zniana agencja ślubna w woj. podkarpackim.

Marta Szewczyk & Justyna Starzec

Nasza historia

Nasza historia jest troszk????? inna niż wszystkie…..

Być piękniejszy, s?????oneczny dzień w Rzeszowie???????.??? Jako w?????aścicielki??? dw????ch r????????nych i nie zale????nych agencji ślubnych, dzia?????aj?????cych w woj. podkarpackim spotykamy się na targach organizowanych przez jeden z Hoteli???  w Rzeszowie.??? ??? Dwie m?????ode, pe?????ne energii i pomys?????????w w?????aścicielki???  konkurencyjnych sobie firm??? ??? o dziwo??? darzł się sympatia i po intensywnych rozmowach o bran????y i rynku nawi?????zują wstepną wsp?????????prac?????. Obydwie zdawa?????y?????my sobie sprawę, że Branż ślubna bardzo szybko się rozwija, a nasz dzia????? czyli organizacja ślubów/??? wedding??? planner??? jest jeszcze ni?????????, zw?????aszcza w naszym wojew????dztwie.??? Dlatego potrzebny jest wi?????kszy team i??? si?????a dobrej wsp?????????pracy.
Wiedzia?????y?????my,??? ????e będzie tylko lepiej. Pod wzgl?????dem pomys?????????w, ale przede wszystkim??? pod wzgl?????dem??? rozwojowym??? ??? biznesu.??? ??? 

Marta Szewczyk i Justyna Starzec połączyćy si?????y i??? 2013 stworzyćy??? ??? Agencją ślubną SPOSIAMO??? Wedding??? Planners??? w Rzeszowie.??? ??? 

??? 

Dzia?????amy na rynku już ponad 7 lat, organizują ?????luby i wesela nie tylko w woj. podkarpackim ale mia?????y?????my przyjemno?????????? pracowa????? w woj. małopolskim, lubelskim, ?????wi?????tokrzyskim oraz ?????l?????skim.??? 

Ci?????gle się rozwijamy, dlatego też jesteśmy najbardziej znan????? i cenion????? agencję ślubną na Podkarpaciu, nie tylko przez klient????w, ale również przez usługodawców.
Zorganizowa?????y?????my setki ślubów i wsp?????????pracowa?????y?????my z ponad???  1000 r????????nych podwykonawców ślubnych.??? ??? 

Organizujemy, tworzymy i planujemy dla Was śluby i wesela od 2012??? roku.??? ??? 

marta-sposiamo

Marta Szewczyk

ULUBIONY KOLOR:???  Black and White

ULUBIONY FILM:???  Teoria wszystkiego.

ULUBIONE DANIE: Wszystko co w?????oskie.

ULUBIONE MIASTO:??? RZESZÓW, bezkonkurencyjnie??? !??? 

PRYWATNIE:???  Jestem fank????? speedway????????a, lubią aktywnie sp?????dza????? czas i kupowa????? buty! W wolnym czasie delektuj???????? się kaw?????,??? ??? s?????odkiego nigdy nie odmawiam!??? Uwielbia????? chodzi????? do kina. W wolnym czasie uciekam w Bieszczady.??? ??? 

Justyna Starzec

ULUBIONY KOLOR:???  Granatowy i pudrowy róż

ULUBIONY FILM:??? ??? wszystkie filmy Marvel ??? 

ULUBIONE DANIE: Nie mam, uwielbiam dobra kuchnię. ??? ??? 

ULUBIONE MIASTO: Madryt??? 

PRYWATNIE:???  Interesują się design-em, uwielbiam ?????wiczy????? pilates i podziwia????? pi?????kno natury.
Kocham W?????ochy, chyba za wszystko.

Justyna-konsultant-slubny-rzeszow