Facebook
Pinterest
Instagram
lisc1-80x80

Wedding Planners

Agencja Ślubna SPOSIAMO z Rzeszowa
liscie-piwoni-100x100

Made With Love

Nasza pasja

Nasza praca jest naszą pasją.

Wyróżnienia

Agencja ślubna

Najbardziej wyróżniona i polecana agencja ślubna w woj. podkarpackim.

Marta Szewczyk

Cześć!

Nazywam się Marta Szewczyk i jestem głównym dyrygentem marki Sposiamo.

Organizacją ślubów i wesel zajmuję się od 2012 roku. Jestem kreatorką wielu pięknych ślubów zarówno tych większych, jak i mniejszych uroczystości. Zawsze dążę do wyznaczonych celów, dlatego znajduję najlepsze rozwiązania. Młode Pary mogą czuć się bezpiecznie, nie ma u mnie przypadkowych rzeczy. Przywiązuję dużą uwagę do detali. Szeroki kąt patrzenia pozwala uniknąć niepotrzebnych nerwów. Z dużym zaangażowaniem spełniam się w pracy Wedding Plannera. Kocham to co robię i ta miłość pozwala mi spełniać Wasze najskrytsze marzenia. Dużo gadam, dużo śmieję się i często też się wzruszam. Do życia napędza mnie wiara w to co robię. Bycie świadkiem przypieczętowania Waszej miłości jest najlepszą nagrodą na wykonanie swojej pracy. Może to nieskromne, ale najlepszą nagrodą jest Wasze zadowolenie. Uwielbiam Wasze „bez ciebie nie dalibyśmy rady’

I CO WIĘCEJ O NAS ….

Co robimy ? 

Przede wszystkim zamieniamy ślubne marzenia w plan działania i realizujemy go. Kochamy to co robimy i bezustannie pracujemy już prawie 10 lat.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel.

Doświadczeni organizatorzy i koordynatorzy ślubni nie unikający wyzwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a o te trudniejsze trzeba się bardziej postarać.

Korzystamy z wiedzy oraz doświadczenia, które przyniosły nam lata pracy przy ślubach. 

 

Z ogromną przyjemnością wesprzemy Was na każdym etapie przygotowań.

Oferty dopasowujemy indywidualnie – dlatego cenimy sobie wspólne spotkania przy kawie.

Jeżeli nie możecie zobaczyć się z nami bezpośrednio  – możemy umówić nasze spotkanie wirtualnie. Wolisz rozmowy telefoniczne ? Dobrze się składa, bo my jesteśmy telefonicznymi gadułami ! 

W naszym portfolio znajdziecie tradycyjne eleganckie wesela jak i te bardziej w stylu boho, rustykalnym lub też spersonalizowane. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy jedną z pierwszych Agencji Ślubnych działających do dzisiaj z woj. podkarpackiego i w 2018 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą ZANK YOU ZIWA AWARDS dla najlepszych konsultantów ślubnych na podkarpaciu. 

Działamy głównie w woj. Podkarpackim, Świętokrzyskim, Lubelskim oraz w Małopolskim.

Jeżeli chcecie zorganizować wesele w dobrym stylu, jesteście we właściwym miejscu!