Facebook
Pinterest
Instagram
Image Alt

KONSULTACJE ŚLUBNE

lisc1-80x80

KONSULTACJE ŚLUBNE

Spotkanie ok. 2h. podczas, punktówgo omówimy pracę z podwykonawcami, zawieranie umów, sytuacje problematyczne i najlepsze rozwiązania przy organizacji Waszego wymarzonego ślubu.

Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić Wam znalezienie i wybór odpowiednich usługodawców ślubnych. Ponadto, nasze pomysły i kreatywność pozwolą na wspólne opracowanie niepowtarzalnego charakteru uroczystości.

Podczas spotkania omówimy z Wami najważniejsze kwestie dotyczące organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Wspólnie stworzymy plan organizacji, co ułatwi Wam czuwanie nad całym przebiegiem samodzielnych przygotować.

Zaproponujemy niebanalne rozwiązania i pomysły, aby urozmaicić ceremonię ślubu lub przyjęcia weselnego, ale zwracając uwagę na to aby nie przesadzić.  Podpowiemy, co zrobić, aby uroczystość była unikalna i jednocześnie wyjątkowa, a Wasi goście zachwycieni!

1
2
3
1
2
3

ANKIETA I ZALICZKA

Przed umówionym spotkaniem w dogodnym dla Was miejscu, wysyłamy ankietę/bref do wypełnienia, a także dokonujecie wpłaty połowy sumy.

KONSULTACJE

Omówimy z Wami najważniejsze kwestie dotyczące organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Zaproponujemy niebanalne rozwiązaniai pomysły. Wspólnie stworzymy plan organizacji.

PODSUMOWANIE

Po spotkaniu w ciągu 3 dni roboczych wysyłamy mailowo podsumowanie spotkania, plan organizacji i przygotowaną tabelę budzetową, abyście mogli mieć pod kontrolę nad wszystkimi wydatkami.

Zobacz nasze portfolio

Zainspiruj się naszą galerią realizacji.