Facebook
Pinterest
Instagram
  •  PORADY EXPERTA   •  Idealne zaręczyny! 5 porad Wedding Plannera

Idealne zaręczyny! 5 porad Wedding Plannera

Standardy znamy wszyscy, bo kto z nas na hasło zaręczyny przed oczami nie ma kwiatów, romantycznej kolacji, ona w pięknej sukni, on klęczy przed nią trzymając niesfornie w dłoni małe pudełko, a w nim błyszczący diament. Otóż, my dzisiaj nie o tym.

 

 

Nieważne jaka ich forma, jedno jest pewne,  oświadczyny dla każdego to ważne wydarzenie, które zmienia życie. Nawet największy twardziel ugnie się przy słowach „czy wyjdziesz za mnie”. O ile romantykom tłumaczyć tego nie musimy i pomysłów zapewne maja tysiące , o tyle fakt bycia powściągliwym w kwestiach zaręczyn i ich formy przekonać chcemy do bardziej nieszablonowych pomysłów.

Żyć w zgodzie z samym sobą i kierować się własnymi emocjami to sztuka i niezwykła umiejętność. Zaręczyny ze względu na swoją powagę wymagają oddania Waszych uczuć i emocji w sposób najlepszy dla Was. Nie sugerujcie się pomysłami, które będą dla Was stresujące i wymuszające. To Wy decydujecie jaki będą miały kształt i charakter.

Jak się do tego zabrać ? 5 punktów punktów, które  pomogą zaplanować oświadczyny.
  1. Pierwszym punktem z naszej listy to plan. Pomyślcie czy chcecie romantycznie, czy też jesteście bardziej szaleni. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego. Weźcie pod uwagę Wasze upodobania, zainteresowania, rzeczy które Was łączą lub te, punktów Was połączyły. To ma być Wasz dzień, który zapamiętacie dlatego przemyślcie to dobrze, zanim podejmiecie krok drugi.

 

  1. Budżet jest bardzo istotny. Jeżeli wpadniecie na szalony pomysł, który zaczniecie realizować, zastanówcie się nad jego kosztem. Najważniejsze w tym punkcie dla Was to świadomość, czy chcecie zaszaleć na bogato, czy też wolicie coś skromnego, intymnego i Waszego .

 

  1. Odpowiedni czas jest niezwykle istotny. Nie chodzi o porę roku, ale o świadomość w Waszym związku. Jeżeli chcecie to zrobić spontanicznie, to zawsze wyjdzie emocjonalnie, natomiast jeżeli planujecie to weźcie pod uwagę specjalną datę, dzień lub coś co kojarzy Wam się szczególnie i cementuje Wasz związek. Oczywiście, jeżeli nie macie nic takiego, to każda data będzie dobra, która od tego dnia będzie tą jedną z ważniejszych w Waszym życiu.

 

  1. Miejsce ma znaczenie. Jeżeli jesteście romantyczni to macie multum propozycji, którymi zalany jest internet. Jeżeli jesteście jednak bardziej szaleni tutaj musicie się bardziej postarać, aby wybranka Waszego serca była  zaskoczona. Kreatywność przede wszystkim.

 

  1. Finał czyli realizacja planu. Ten dzień powinien być dobrze zapamiętany, dlatego jego wykonanie powinno być Wasze. Jeżeli potrzebujecie wsparcia, oczywiście jest ono wskazane. Pamiętajcie jednak, że wszystko coś stworzycie własnymi rękami będzie docenione najbardziej i ma moc.

Idealne zaręczyny to takie, o jakich Wy marzycie. Czasami w życiu działamy spontanicznie i takie chwile są wzruszające. Jeżeli nie potrzebujecie do tego kwiatów, nie szukajcie ich na siłę. Najbardziej docenione są momenty płynące głęboko z serca. Czy zaręczycie się przy stole ze świecami czy jedzącc pizze, to ma to być Wasza chwila. Idealne zaręczyny to takie, które potwierdzą że resztą życia chcecie spędzić razem.

 

 

zdjęcia: Wedluxe, Midar Studio